Sie sind vermutlich noch nicht im Forum angemeldet - Klicken Sie hier um sich kostenlos anzumelden  

HOME KOMENTAR EVENT KALENDER

Sie können sich hier anmelden
Dieses Thema hat 213 Antworten
und wurde 9.882 mal aufgerufen
 RAZNORAZNE NOVOSTI I INFORMACIJE
Seiten 1 | ... 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | ... 15
sale Offline




Beiträge: 791

20.10.2006 11:59
#121 RE: STARE SLIKE !!! Zitat · Antworten
jao znala sam.... ako neznas sta to znaci
onda se raspitaj o kombinaciji "rak - skorpija"...
al hajde da ti olaksam...
read this:
HAHAHAHAHAHA

Krebs und Skorpion
Besser geht`s nicht. Sollten es Sie insgeheim einmal nach Leidenschaft gedürstet haben, jetzt haben sie Leidenschaft in der Liebe. Der emotionale Tiefgang des Skorpions kommt dem Krebs gerade recht. Was wollen Sie mehr?
gez. Sandra "Sale"

Miki Offline




Beiträge: 212

20.10.2006 12:25
#122 RE: STARE SLIKE !!! Zitat · Antworten

Sandrice citam puno, pa znam vec sa kojim se znakovima slazem idealno
imam vec u Biblioteci 5 - 6 kniga o Horoskopu, ali ovako lep opis jos nisam pronasao...

Sta ti sve nadjes, svaka ti cast

sale Offline




Beiträge: 791

20.10.2006 12:29
#123 RE: STARE SLIKE !!! Zitat · Antworten

hvala, hvala, pocrvenecu... ha, von wegen !

gez. Sandra "Sale"

Miki Offline




Beiträge: 212

20.10.2006 12:55
#124 RE: STARE SLIKE !!! Zitat · Antworten

Ovde kod mene se jedna familija, bavi Astrologijom, pa je cesto odem kod njih da razmenjujemo informacije i da svoje i ostale znakove sto bolje upoznamo, oni bre imaju preko 30 horosk. knjiga

Pa smo vec toliko upuceni, da smo vec presli i na kineski... "Jugend forscht"

Pozdravce od Milance


Sladja Offline




Beiträge: 51

20.10.2006 14:31
#125 RE: STARE SLIKE !!! Zitat · Antworten

Cao svima, a pogotovu tebi Miki i dobro nam dosao! Svasta ovaj forum nije da je oziveo nego vec postaje vreo super!!! Mene vec bruka da se javim, zamislite da sam zaboravila vec i moj passwort
@Miki: nemoj da se plasis mene i ako me zovu "Nato-Agresor", eto ja sam malo otrovna - ali nisam skorpija. Hvala bogu malo pase i moje pravo ime za mene

puno pozdrava
i jedna muzicka zelja: "Jedva cekam, da nedelja dodje..!"

Miki Offline




Beiträge: 212

20.10.2006 14:44
#126 RE: STARE SLIKE !!! Zitat · Antworten

Cao Sladjance,
ma ne plasim se ja nicega... to sto imas Nick Name NATO Agresor je divno, jer u tome osecam tvoju Ljubav prema Majki Srbiji i da si veliki Patriota, svaka cast.

A to sto si malo otrovna je takodje dobro, jer si sa tom osobinom interesantnija...

dobra ti je muzicka zelja, ja se vec razpevao

Pozdrav Miki

Sladja Offline




Beiträge: 51

20.10.2006 14:52
#127 RE: STARE SLIKE !!! Zitat · Antworten

Miki, bas ti hvala na komplimentu - lepo sto si takav optimista, ali i ja to tako radim, sve sto nije bas idealno moze se opisati drugacije pa je ..interesantno
a za "Sladjance", bas ti hvala da nisam "Sladjica"

Pozdrav Sladja

Miki Offline




Beiträge: 212

20.10.2006 15:17
#128 RE: STARE SLIKE !!! Zitat · Antworten
Nema na cemu, cast mi je

Zivot je laksi i jednostavniji kad si optimista i sve je interesantno, rec "idealno" je relativna, zato moras da probas da bi pronasla definiciju ! Pu bre i ja postao Filozof

Jeli vi to retko dolazite na Forum ili kako ?

Svako Dobro Sladjano

Zdenka Offline



Beiträge: 382

20.10.2006 17:02
#129 @ miki Zitat · Antworten

Joj bre kakvi filozof ....
bas si perfektno objasnio.
ima nas nekoliko 2-3 koji se vise puta na forumu javljaju...a drudi -nemam pojima, mozda samo procitaju i nemaju volje da se uklope u ovo.


Miki Offline




Beiträge: 212

20.10.2006 17:48
#130 RE: @ miki Zitat · Antworten

Ma nemozes ni da od nekog ocekivas da sedi cesto za racunarom, ako nije navikao, sve je u zivotu - navika, ako ti to uspe, uspe ce ti sve

Pridruzi ce se sa vremenom vise njih, kad osete da ima promene i zivota u ovom Forumu

Pozdravce Miki

Radica Offline




Beiträge: 399

20.10.2006 17:52
#131 RE: @ miki Zitat · Antworten

ljudi moji al vi pisete svugde redom ja nemogu da uspem nekome da odgovorim, taman procitam vi vec opet napisali nesto!!!

@miki
ja jos nisam lepo razumela, jer si sad naso poso u stuttgartu ili tek trazis pa hoces da se vec priblizis stuttgartu pre nego sto nadjes poso?

Radica Offline




Beiträge: 399

20.10.2006 17:54
#132 lele Zitat · Antworten

poceliste juce da pisete o "Lele" ali niste odkrili tajnu ko je sad Lele?? ich weiß es halt immer noch net!

Miki Offline




Beiträge: 212

20.10.2006 18:05
#133 RE: @ miki Zitat · Antworten

Cao Radice,
danas sam vec preko Interneta trazio posao u Stuttgartu i okolini, zvao telefonom Firme i bewerbao se vec na par mesta, pored toga gledam sporedno stan ili WG da nadjem, da bi imao gde da prenocim itd., ako mi kazu da mogu da pocnem da radim.

Resio sam definitivno da se preselim kod vas

To sto pisu na sve strane i ja ih jurim , jedva ih stignem Radooooo

Pozdravce od milance


Zdenka Offline



Beiträge: 382

20.10.2006 18:07
#134 RE: lele Zitat · Antworten

@ Radi
also ich weiss auch net wer lele sein soll, pitaj darinku.. aber sie glaubt auch nur zu wissen , bestätigt ist noch nix

der Miki will im Stuttgarter Raum umziehen,sucht ne wohnung u auch nen Job. Mutig aber voll in ordnung, das habe ich ja auch gemacht u innerhalb von 2 wochen neuen Job u dann ne minni-Bude gfunden.

pozdr.
zdenkic poljubi marka i Lazu od mene

Zdenka Offline



Beiträge: 382

20.10.2006 18:12
#135 oooooohhlalaaaaa Zitat · Antworten

@ Radi
hast recht....ich schreib und bemerke nicht das schon wieder geantwortet wurde...aber ich muss jetzt bissl pause machen... bis Sonntag.schätzle

Seiten 1 | ... 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | ... 15
 Sprung  
Xobor Forum Software von Xobor
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz